Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Урочисте шикування з нагоди Дня ЗСУ

Збройні сили України — військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. 6 грудня Збройні сили України відзначають 29 річницю з дня свого створення, а напередодні 5 грудня вітають волонтерів, які у 2014 році довели, що народ і військо – єдині та доклали максимум зусиль, аби допомогти військовим відбити російську агресію.
З нагоди чергової річниці Збройних Сил України в ОК «Південь» відбулося урочисте шикування особового складу.
Сухопутні війська є найчисельнішим видом ЗСУ. На їхню долю припадає найбільша кількість наземних операцій зі стримання агресора, відновлення миру та стабільності у східному регіоні нашої держави. На жаль, за час російської агресії, цей вид українських військ зазнав чимало бойових втрат.
У своєму виступі генерал-майор Ігор Палагнюк зазначив, що кожен військовий оперативного командування сьогодні робить свій внесок у справу реформування та покращення сучасних Збройних сил.
З нагоди свята кращі військовослужбовці отримали нагороди.
Цього ж дня командувач військами оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк привітав зі святом колектив Одеського обласного центру комплектування та соціальної підтримки і нагородив кращих військовослужбовців та працівників відзнаками та почесними грамотами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *