Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Відкриття адмінбудівлі комплексу Водолазної школи

В Україні на базі ВМС України з 2019 року функціонує Водолазна школа, де готують фахівців усіх без винятку водолазних спеціальностей не лише для потреб Збройних Сил України, а й інших силових структур держави. Напередодні Дня Збройних сил України у Водолазній школі було урочисто відкрито навчально-матеріальну базу та піднято Військово-морський прапор.
Це перша адміністративна будівля комплексу Водолазної школи. Тут навчальні класи, приміщення для спорядження, перевдягальні, душові. Складно повірити, що всього три місяці тому на цьому самому місці була просто занедбана територія.
Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа під час урочистого шикування вручив Військово-морський Прапор Збройних Сил України начальникові Водолазної школи.
Під час набуття практичних навичок військові водолази виконують завдання відповідно до своєї спеціальності. Наприклад, для тих, хто несе службу на кораблях, акцент робиться на догляд підводної частини корпуса судна та спуски в його затоплені відсіки. Те ж саме стосується і військових моряків аварійно-рятувального загону, які, окрім цього, під водою також відпрацьовують питання, пов’язані з доглядом ґрунту, пошуком затонулих об’єктів та підняттям на поверхню.
На сьогоднішній день водолазна школа вже добре оснащена технічним обладнанням.
Вже найближчим часом буде затверджено план розбудову повного комплексу, який включатиме ще кілька будівель: казарму, елінг для розміщення малих плавзасобів, басейн.
Відкриття першої адміністративної будівлі приурочене до Дня Збройних Сил України. Кращих працівників школи було нагороджено відзнаками та дипломами за віддану службу у Збройних силах. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *