Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

До каменю загиблим воїнам Одещини поклали квіти

Вони поруч з нами, – і в будень, і в свято, і, особливо – сьогодні. Адже, перш за все, цей день ми маємо можливість відзначати завдяки їм. У День Збройних Сил ми віддаємо шану нашим загиблим героям саме вони своїм життя вибороли можливість пишатися ЗС і йти до Перемоги.
Біля каменю, на місці якого буде споруджено меморіал загиблим воїнам Одещини, зібралися рідні, друзі, бойові побратими полеглих воїнів, військовослужбовці Одеського гарнізону, представники державних й громадських організацій. Вони підтримували українських героїв за життя, і прийшли вшанувати їх сьогодні, у День Збройних Сил України . Олена Желець – військово-госпітальний капелан, багатьох загиблих знала особисто.
Дуже важливо підтримувати родини загиблих, огортати їх турботою і допомагати у вирішення певних проблем. Таку роботу провадять різні організації, зокрема і Одеська спілка ветеранів-інвалідів АТО. Нині її очолює Владислав Мусейко, який певний час служив в Одеському військкоматі.
Присутні поклали до каменю квіти на знак вшанування пам’яті українських героїв, урочистим маршем пройшли військовослужбовці роти почесної варти.
Вітали присутні цього дня українських захисників, що нині боронять нас від російського агресора.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *