30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Телевізійна програма “Флот за тиждень” від 06.12.2020 р.

Про головні події у житті Військово-морських сил України дивіться у програмі:
– 6 грудня, у 29 річницю Збройних Сил України на кораблях українського військового флоту було урочисто піднято Військово-морський прапор та прапори розцвічування.
– морські піхотинці на Приазов’ї продовжують впевнено тримати свої позиції.
– командувач ВМС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа провів плідну зустріч з Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні комодором Королівських ВМС Тімом Вудзом.
– низку зустрічей з іноземними колегами продовжив візит делегації на чолі з військово-морським Аташе при Посольстві США в Україні капітаном 2 рангу Пітером Меллорі.
– середній десантний корабель ВМС ЗСУ «Юрій Олефіренко» повернувся на службу після ремонту у Державному підприємстві «Миколаївський суднобудівний завод».
– начальник управління підготовки берегових військ командування підготовки Командування ВМС ЗС України полковник Олександр Орехов у телевізійному проекті «Про Флот».
– напередодні Дня Збройних сил України у Водолазній школі було урочисто відкрито навчально-матеріальну базу та піднято Військово-морський прапор.
– #обличчя_ВМС у насупному випуску рубрики знайомить вас з командиром однієї з бойових частин фрегату «Гетьман Сагайдачний» Олександром Красюком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *