Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

З нагоди Дня ЗС України на військових кораблях урочисто підняли прапори

6 грудня, у 29 річницю Збройних Сил України, на кораблях українського військового флоту було урочисто піднято Військово-морський прапор та прапори розцвічування.
Останні приготування до урочистого підняття державного, військово-морського та стеньгових прапорів з прапорами розцвічування завершені. Особовий склад зміни забезпечення вишикувався на вертолітному майданчику флагманського фрегату «Гетьман Сагайдачний». Лунає гімн України і на кормових флагштоках бойових кораблів, катерів і суден бригади розпочинається урочисте дійство.
Олексій Неїжпапа, командувач ВМС ЗС України: "Ми обов’язково переможемо! Перемога буде за нами! І ми повернемося в головну базу ВМС в Севастополь. Я в це вірю."
До Дня Збройних сил України командувач українського військового флоту вручив відзнаки та нагороди кращим військовослужбовцям.
Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.
В цей же час урочисте підняття прапорів відбулося і в інших гарнізонах України, в прямому ефірі до захисників з привітанням звернувся Президент Володимир Зеленський, який наголосив, що сильна країна лише тоді, коли має сильну армію.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *