30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Трамп наказав значно скоротити контингент США в Сомалі

Президент США Дональд Трамп наказав Пентагону вивести із Сомалі більшу частину американського контингенту, який наразі складає 700 військових. Про це йдеться у заяві Пентагону, виданій у п‘ятницю.

«Президент Сполучених Штатів вказав Міністерству оборони США та Командуванню силами США в Африці передислокувати більшість особового складу та активів із Сомалі на початку 2021 року, – йдеться у заяві. – ​США не виходять і не полишають Африку … Ми залишаємось відданими нашим партнерам у Африці і надаємо підтримку на основі підходу із залученням різних урядових установ».

Присутність США в Сомалі тривала 13 років і концентрувалась на допомозі подолання терористичних загроз в країні, включаючи з боку угруповання Аль-Каїда. Виведення військ США з країни може завершитись до 15 січня, прогнозують ЗМІ, за 5 днів до запланованої інавгурації нового президента США.

Трамп під час свого президентства неодноразово наголошував на своєму пріоритеті з припинення участі США у війнах за кордоном і зменшення американського контингенту в інших країнах.

Раніше цього місяця в.о. міністра оборони США Крістофер Міллер підтвердив, що Трамп планує значно скоротити контингент США в Іраку та Афганістані.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *