Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

У Гарнізонному храмі Львова з нагоди Дня Збройних cил України митрополит Ігор Возьняк отримав нагороду від міністра оборони України

6 грудня, у дев’яту річницю відкриття львівського гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла та в День Збройних сил України Архиєрейську Божественну Літургію очолив архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк у співслужінні з владикою Степаном Сусом, настоятелем храму о. Тарасом Михальчуком, синкелом у справах капеланства о. Андрієм Хомишиним, військовими капеланами та капеланами Збройних сил Канади.

Разом із духовенством молилися військовослужбовці Збройних сил України, офіцери Національної академії сухопутних військ, офіцери львівського гарнізону та військовослужбовці Збройних сил США і Канади.

У своєму пастирському слові митрополит Ігор наголосив, що сьогодні ми маємо свою армію, військові навчальні заклади, гідних командирів, військових капеланів, патріотів і мужніх воїнів, які протистоять агресії російських військових на Сході нашої̈ держави. Митрополит також висловив подяку начальнику Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанту Ткачуку Павлу Петровичу, усім викладачам, курсантам та працівникам за гідне служіння, патріотизм і відданість своїй Батьківщині. «Ми вітаємо наших військовослужбовців зі святом Збройних сил України, з іншої сторони низько схиляємо наші голови перед тими, які віддали свої життя, захищаючи нас. Усьому нашому війську, нашим капеланам та волонтерам – слава! А спочилим героям – вічна пам’ять та мирний упокій!» – наголосив митрополит.

По завершенні Божественної Літургії митрополиту Ігореві Возьняку, від імені міністра оборони України Андрія Тарана, було вручено нагрудний знак пошани Збройних сил України «За вагомий внесок у Збройні сили України». Пам’ятні відзнаки також отримали владика Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, військові капелани, волонтери та військовослужбовці.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kapelanstvo.info

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *