Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

У місті Дубно Луцького екзархату освятили вівтарну частину з іконою святого Шарбеля

4 грудня, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, у церкві Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно було звершено чин освячення вівтарної частини святого преподобного Шарбеля.

З цієї нагоди службу в храмі очолив Луцький екзарх Йосафат Говера у співслужінні з отцем Андрієм Ковалем, настоятелем парафії, і отцем Григорієм Драусом, настоятелем парафії римо-католиків м. Дубно. У своєму слові владика наголосив на важливості доброго виховання дітей, яке починається ще задовго до народження. Приклади з родинного життя Богородиці і великого уповання сім’ї святого Шарбеля на Богородицю, стали основою для проголошення слова Божого.

Після Літургії було зачитано декрет про призначення отця Андрія Коваля парохом парафії Вознесіння Господнього. Потім було звершено чин освячення ікони святого Шарбеля і вівтарної частини.

Роботи з написання ікони і різьби по дереву виконав відомий львівський скульптор Андрій Тирпич. Також в храмі Вознесіння Господнього вже довший час перебувають мощі святого Шарбеля, біля котрих парафіяни вимолюють ласки за його заступництвом.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *