Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

У Патріаршому соборі з нагоди 150-ї річниці відходу до вічності о. Михайла Вербицького прозвучала його «Літургія»

Сьогодні, 7 грудня, минає 150 років з дня відходу до вічності о. Михайла Вербицького, великого сина Української Греко-Католицької Церкви і творця музики Державного Гімну України «Ще не вмерла Україна». З цієї нагоди в неділю, 6 грудня, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового камерний хор «Сонорес» виконав «Літургію» авторства цього композитора.

«Сьогоднішня Літургія була особливою, тому що ми з вами чули безсмертні твори – “Літургію” о. Михайла Вербицького», – зазначив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, наприкінці недільного богослуження.

Привітавши творчий колектив у головному храмі УГКЦ, Предстоятель подякував їм за виконання безсмертних творів греко-католицького священника. «Дуже дякую за справді глибоку молитву, за те, що ви могли передати через ваше мистецтво, ваш спів духовні моменти досвіду вічного і красивого Бога, який у своїй музиці нам передав і залишив о. Михайло Вербицький», – сказав він.

Глава Церкви також побажав хористам, щоб Господь Бог дарував їм ще багато років плідної праці, творчих успіхів, глибокої молитви, глибокого відчуття прекрасного.

Департамент інформації УГКЦ,
Фото: Олександр Савранський

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *