Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

На Львівщині новий військовий комісар.

У Львівському обласному військовому комісаріаті відбулася ротація головного комісара. Сьогодні, 8 грудня, командувач військ оперативного командування «Захід» Сергій Шаптала представив нового головного обласного комісара, ним став 42-річний полковник Дмитро Бобров.

Фото www.facebook.com/oblviyskomat

Упродовж останніх років полковник Дмитро Бобров проходив службу в Одеському обласному територіалньому центрі омплектування та соціальної підтримки (ООТЦК та СП) на посаді заступника військового комісара з територіалньої оброни. До цього він очолював один із районних військових комісаріатів Одещини.

Фото www.facebook.com/oblviyskomat

Олександр Тіщенко, який очолював Львівський обласний військовий комісаріат чотири з половиною року, звільнився напередодні, 7 грудня. Медіа повідомляють, що очікується його переведення на нову посаду у Міноборони в Києві, однак на яку саме, наразі невідомо.

Фото www.facebook.com/oblviyskomat

«Хочу подякувати всьому особовому складу Львівського обласного військового комісаріату, районних та міських військових комісаріатів за плідну співпрацю. Відсьогодні я припиняю виконувати обов’язки військового комісара Львівщини», – йдеться у повідомленні, оприлюдненому на facebook-сторінці обласного військового комісаріату.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *