Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Обстріли поблизу Водяного

Замість передноворічних вогників – спалахи ворожої артилерії. Захисників Приазов’я ворог завчасно почав вітати зі святами, здійснивши обстріли позиції поблизу Водяного.
Командир цієї позиції за позивним «Танчік» каже, перемир’я – досить умовне, а точніше однобічне – з української сторони. Кілька днів тому ворог проявив особливу зухвалість, обстрілявши його позицію.
Завдяки якісним проти інженерним спорудам та навичкам морпіхів, українські захисники поранень не зазнали. Противник обстрілює періодично, а на постійній основі здійснює розвідку, всупереч останнім домовленостям.
За спостереженнями наших морпіхів противник добре оснащений.
В цьому селі залишилися мирні жителі, помешкання яких час від часу зазнають руйнівних наслідків обстрілів, страждає і інфраструктура населеного пункту.
Українські морпіхи згадують свої цивільні навички, і стають до роботи – лагодити не лише мирне життя, а й техніку та обладнання.
Російсько-терористичні війська також можуть надати посильну допомогу місцевим, про яких вони нібито так турбуються, – просто залишивши українську землю. Ось тоді ані пошкоджень помешкань, ані людських втрат більше не буде. І це, певно, буде єдиний раз, коли турбота «руськомирівців» про жителів Донбасу буде щирою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *