Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа ввірив заступництву Богородиці всіх хворих і зневірених

Папа ввірив заступництву Богородиці всіх хворих і зневірених
Вранці, 8 грудня 2020 р., Святіший Отець здійснив приватній візит та Іспанську площу Риму, де поклав квіти до стіп Богородиці, та відслужив Святу Месу у великій папській базиліці Пресвятої Марії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

З подвійною думкою про хворих і про всіх тих, кого охопило знеохочення затяжною кризою в охороні здоров’я, Папа Франциск у незвичний спосіб здійснив традиційний акт вшанування Непорочнозачатої Діви Марії на Іспанській площі Риму, де височіє колона, увінчана статуєю Пресвятої Богородиці. З одного боку, він вирішив не проводити прилюдний молитовний акт, аби запобігти скупченню людей і можливим зараженням, але з іншого – саме найуразливішим була присвячена його ранкова молитва під дощем.

На світанку в урочистість Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Святіший Отець прибув з приватним візитом на Іспанську площу. Під проливним дощем він поклав букет білих троянд до підніжжя колони та звернувся із молитвою до Пресвятої Богородиці, просячи Її з любов’ю чувати над Римом та його мешканцями, ввіріяючи Їй особливим чином всіх тих, які в цьому місті та в усьому світі уражені недугою та знеохоченням.

З Іспанської площі Папа Франциск приїхав до базиліки Santa Maria Maggiore, де помолився перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Спасіння римського люду та відслужив Святу Месу в каплиці Ясел, по завершенні якої повернувся до Ватикану.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *