Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Помпео: коли атакують свободу віросповідання, США будуть діяти

Сполучені Штати вдались до кроків щодо порушників свободи віросповідання. Про це йдеться в опублікованій заяві Держсекретаря США Майка Помпео.

До переліку країн, які викликають особливе занепокоєння з приводу «систематичних, таких, що продовжуються, кричущих порушень свободи віросповідання» внесені Бірма, Китай, Еритрея, Іран, Нігерія, КНДР, Пакистан, Саудівська Аравія, Таджикистан і Туркменістан, відповідно до Закону про міжнародну релігійну свободу від 1998 року.

«Коморські Острови, Куба, Нікарагуа і Росія внесені до спеціального списку для спостереження за урядами, які допустили" серйозні порушення свободи віросповідання "», – наголошується в заяві.

"Ці щорічні списки вказують, що коли атакують свободу віросповідання, ми будемо діяти", – відзначив Помпео у Twitter.

«Аль-Шабааб», «Аль-Каїда», «Боко Харам», «Хаят Тахрір аш-Шам», хусіти, ІГІЛ, ІГІЛ-Велика Сахара, ІГІЛ-Західна Африка, «Джамаат Наср аль-Іслам валь-Муслімін» і «Талібан» також додані до списку в якості суб’єктів, які викликають особливе занепокоєння у відповідності з Законом Френка Вульфа про міжнародну релігійну свободу від 2016 року.

«Я радий повідомити, що Судан і Узбекистан були виключені зі спеціального списку на підставі значного, конкретного прогресу, досягнутого їх урядами за останній рік. Їх сміливі реформи законів і практики служать взірцем для наслідування іншим країнам », – заявив Майк Помпео.

У документі зазначається, що Сполучені Штати будуть продовжувати працювати над тим, «щоб покласти край зловживанням і переслідуванням за релігійними мотивами у всьому світі, а також забезпечити, щоб кожна людина, скрізь і у будь-який час, мала право жити згідно з велінням совісті».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *