Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у ЗС України

Під егідою Міністерства оборони України й Координатора проектів ОБСЄ в Україні для військовослужбовців частин та підрозділів Одеського гарнізону триває дводенний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗСУ.
Це заключний семінар, який організовує цього року вітчизняне оборонне відомство спільно з ОБСЄ. Загалом подібні семінари проводились серед військовослужбовців у вісьмох різних військових гарнізонах України.
Ключовим питанням семінару є впровадження гендерної концепції у Збройних Силах України й забезпечення ефективної гендерної взаємодії персоналу, що повинно розкривати нові можливості для військовослужбовців.
Під час семінару до військовослужбовців Одеського гарнізону довели роль демократичного цивільного контролю над Збройними Силами та його ключові переваги. Розкрито актуальність та аспекти застосування стратегічних комунікацій як ефективного механізму взаємодії між збройними силами та громадянським суспільством. Висвітлено питання державної мови як фактору національної безпеки та доведено права та свободи військовослужбовців як мотиваційний чинник для служби у війську. Учасники семінару ознайомились з питаннями медіаграмотності військових і громадянського суспільства та ефективною комунікацією військових зі ЗМІ, розглянули практичні переваги для ЗСУ від взаємодії з громадянським суспільством.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *