Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Кардинал Сако про візит Папи до Іраку: мужній вчинок, що вселяє надію

Кардинал Сако про візит Папи до Іраку: мужній вчинок, що вселяє надію
Коментуючи оголошення Апостольську подорож Папи Франциска до Іраку, заплановану на березень 2021 р., Глава Халдейської Католицької Церкви зазначив, що для місцевих християн ця подія стане справжнім Різдвом.

Antonella Palermo / Світлана Духович – Ватикан

На початку тижня у Ватикані було оголошено, що від 5 до 8 березня 2021 року відбудеться Апостольська подорож Папи Франциска до Іраку. Коментуючи цю новину в інтерв’ю для Vatican News, Халдейський Патріарх Вавилону Блаженніший Луїс-Рафаїл кардинал Сако зазначив, що для місцевих християн це є великою радістю.

Про чергову, після понад річної перерви, Апостольську подорож оголосив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

Паломництво братерства

Своїм візитом, як підкреслив він, Папа принесе свою підтримку, а також надію на покращення ситуації місцевим мешканцям, які довший час жили в непевності, страху та з великою кількістю проблем. «Цей візит є паломництвом, що містить послання загальнолюдського братства», підкреслив Патріарх Вавилону, додаючи, що енцикліка Fratelli tutti має велике значення не тільки для християн, але й для всіх людей у країнах цього регіону. Ієрарх також зазначив, що місцева Церква покладає багато надій на цей візит, що є мужнім вчинком з боку Папи, особливо в цей час.

Християни, що потребують підтримки

«Ще кілька місяців тому Ви казали, що умови в країні не гарантують безпеки для такого візиту. Що змінилося з того часу?» відповідаючи на це запитання нашої колеги, Глава Халдейської Католицької Церкви зазначив, що Папа Франциск отримав запрошення від Президента Іраку. «Я також надіслав лист, – додав він. Папа вже давно мріяв відвідати землю Авраама. Я сподіваюся, що тепер для цього візиту вже сповняться необхідні умови». Ієрарх підкреслив, що на початку свого понтифікату Папа Франциск сказав, що він готовий їхати всюди, де є потреба. «Ми, християни, в Іраку, Сирії, Лівані та всюди на Близькому Сході, не маємо інших засобів захисту, окрім молитви та надії, наголосив він. Єдине, що додає нам сили це наша віра. Насправді, ми меншість, яка переживає труднощі, ми дуже постраждали за останні двадцять років в Іраку. Але, якщо подумати про Сирію, про Ліван… там катастрофа. Папа принесе пророче слово, щоб підняти всіх на дусі й відкрити очі іракським громадянам, а також сусіднім країнам. Це відкриє новий горизонт братерства, пошани та гармонійного співіснування».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *