Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Папа: Вчімося від святого Йосифа покірного виконання Божої волі

Папа: Вчімося від святого Йосифа покірного виконання Божої волі
Наприкінці загальної аудієнції, що відбувається в середу, яка в римо-католицькій традиції є днем, присвяченим святому Йосифові, Святіший Отець представив вірним оприлюднений напередодні Апостольський лист «Patris corde».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Вчора був оприлюднений Апостольський Лист, присвячений святому Йосифу, який 150 років тому був проголошений Покровителем вселенської Церкви. Я назвав його “Із серцем Батька”. Бог довірив йому найцінніші скарби – Ісуса та Марію, а він повністю відповів на це з вірою, мужністю та лагідністю, “з батьківським серцем”», – цими словами наприкінці загальної аудієнції в середу, 9 грудня 2020 р., Папа Франциск переставив вірним свого Апостольського листа, яким проголошено Рік святого Йосифа, що триватиме до 8 грудня наступного року. Він заохотив молитися про заступництво цього святого для Церкви в ці непрості часи та вчитися від нього «завжди смиренно виконувати Божу волю».

Вітаючи учасників чергової «віртуальної» аудієнції, Святіший Отець підкреслив, що Адвент, наближаючи нас до святкування Різдва, є «періодом очікування», а тому побажав, аби «очікування Спасителя спонукало кожного з нас ставати дедалі рішучішими та великодушними в даванні відповіді на вимоги християнського покликання».

У своєму Апостольському листі «Patris corde – Із серцем Батька», Папа Франциск спогадує 150-річчя проголошення святого Йосифа Обручника покровителем вселенської Церкви. З цієї …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *