30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

СБУ затримала на хабарі керівника ДАБІ у Тернопільській області.

У Тернополі напередодні, 8 грудня, правоохоронці затримали очільника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) у Тернопільській області та його підлеглого, інспектора будівельного нагляду, які вимагали гроші у забудовників, повідомила пресслужба СБУ.

Фото https://ssu.gov.ua

За даними досудового розслідування, посадовці вимагали від представників будівельного бізнесу гроші за сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів на виконання підрядних робіт. Раніше було задокументовано отримання посадовцями першої суми хабара. Учора їх затримали на робочому місці під час одержання другої частини хабаря.

Фото https://ssu.gov.ua

Відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру і обрання судом міри запобіжного заходу.

СБУ не повідомило імен затриманих та суми грошей, які вони вимагали. Проте, на офіційному сайті ДАБІ, вказано, що в. о. керівника управління ДАБІ у Тернопільській області є Ігор Геляс.

Фото https://pep.org.ua

Відповідно до інформації з відкритого Реєстру національних публічних діячів України, Ігор Геляс виконує обов’язки очільника управління ДАБІ із листопада 2020 року, основна його посада – інспектор. У період з червня по жовтень 2020 року обов’язки керівника управління виконувала Наталія Воєвода, після чого була звільнена. До того управління очолював Роман Ведмідь, його звільнили у червні.

Відповідно до даних декларації Ігоря Геляса за 2019 рік, у його особистому володінні є старенький трактор. У власності дружини – будинок, площею понад 300 м2, та шість земельних ділянок, набутих з 2007 року, у с.Росохуватець Підволочиського району Тернопільської області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *