Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Сумівці переглянули фільм “Мати Апостолів”

“Хіба можна приглянути за вітром або веселкою?” (з фільму)

8 грудня у Харкові пройшов допрем’єрний показ військової драми, заснованої на реальних подіях російсько-української війни на Донбасі, художнього фільму “Мати Апостолів”. Спілка Української Молоді та ряд патріотичних організацій були запрошені на перегляд.

Це історія про матір, яка задля власної дитини готова на все і у пошуках її пішла у самісіньке пекло. Картина знята якісно, сюжет зацікавлює, головній героїні співчуваєш. Після кінопоказу була можливість поспілкуватися з акторами, які радо розповіли про зйомки фільму і власні переживання щодо своїх персонажів та картини вцілому, а також з труднощами, пов’язаними з просуванням і рекламою патріотичної тематики.

Долучайтесь до підтримки українського патріотичного кіно! Фільми ще тиждень буде у прокаті!

Про що фільм:
Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона не вагаючись вирушає на його пошуки. Але ніхто і ніде не знає де її син, чи вижив він, чи може в полон попав. Заради його спасіння жінці доведеться відчайдушно пройти крізь небезпечні випробування, ворожу ненависть і погрози. Вона й не здогадується на що спроможна, як змінить її ця жахлива подорож, яка перетворить її зі звичайної людини на велику Матір, що своїм безмірним материнським серцем і любов’ю здатна рятувати навіть пропащі душі ворогів».

Офіційна ФБ сторінка | Сайт фільму

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *