Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

У Павії презентували фільм про життя української парафії

8 грудня 2020 року відбулася онлайн-прем’єра фільму: «Павія – друга домівка» про життя української парафії невеликого містечка на півночі Італії.

Фільм знятий Studio3.media та приурочений до святкуваннz 15-ї річниці заснування парафії.

Парафія бере активну участь у житті та ініціативах УГКЦ. За словами о. Олександра Товта, настоятеля парафії Святого Юрія у м. Павія, на заклик Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, та владики Діонісія Ляховича, апостольського екзарха, втілюючи в життя євангельські заклики, парафіяни церкви Святого Юрія в м. Павія та церкви Святого Себастіяна у місті Вогера, (Італія), долучилися до справ милосердя в цей різдвяний час.

У дусі продовження акції «Нагодуй бідного», вірні УГКЦ в Італії підготували та передали засоби гігієни, одяг і солодощі для Благодійного фонду «Карітас-Закарпаття», Ужгород. 

Фонд опікується молодими людьми з інвалідністю, яким допомагає відшукати своє покликання в житті та реалізуватися кожному в його особливий спосіб. 

Крім того, у неділю, 6 грудня 2020 року, парафії міст Павії та Вогери розпочали цьогорічну акцію Різдвяної свічки під гаслом: «Засвітити, щоб зігріти милосердям» . Цього року, як і в попередні роки, про оздоблення та приготування свічок подбало завжди багатоідейне та працьовите церковне братство. 

Повідомив о. Олександр Товт

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *