30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Вийшов друком річний звіт Патріаршої курії англійською мовою

Зусиллями Патріаршого економату підготовлено та видано спеціальне видання англійською мовою «Річний Звіт Патріаршої Курії за 2019 рік».

Мета Звіту представити головним донорам та доброчинцям досягнення нашої Церкви в різних ділянках пасторального служіння організованого різними комісіями та відділами Патріаршої Курії.

У вступному слові до видання Блаженніший Святослав відзначив: «Від імені всіх працівників Патріаршої Курії дозвольте мені висловити щирі слова вдячності усім доброчинцям, приватним та донорським організаціям, за вашу постійну і щедру підтримку. Будьте свідомі, що всяка підтримка надана для розвитку та росту нашої Церкви є внеском у ріст Тіла самого Христа».

Річний звіт представляє ключові події минулого року (серед них, зокрема, зустріч Блаженнішого Святослава та митрополитів УГКЦ зі Святішим Отцем та очільниками Ватиканських дикастеріїв у Ватикані в липні 2019). Особлива увагу звернена відзначенню 30-ої річниці виходу нашої Церкви з підпілля. Видання описує також діяльність Синоду Єпископів УГКЦ та Душпастирської Ради.

Повідомив о. Володимир Мальчин
Керівник Відділу розвитку та комунікацій,
Віце-канцлер Курії Верховного Архиєпископа Києво-Галицького

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *