Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва

9 листопада 2020 року Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав нагороду переможця ярмарку найкращих проєктів громадських організацій «ТОП-100», організатором якого є Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Нагороду присвоєно за успішну співпрацю у реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. Найкращою практикою-переможницею було визнано Соціально-освітню Волонтерську Академію «СОВА» Благодійного фонду «Карітас-Київ», діяльність якої розпочалася на початку 2020 року.

У благодійному фонді перемогу коментують словами: «Для нас була очевидною потреба волонтерів у навчальних семінарах, майстер-класах, групах ділення досвідом. Адже серед волонтерів Благодійного фонду «Карітас-Київ» більшість мали навчальну мотивацію та відчували потребу здобути навички для того, щоб допомагати тим, хто цього найбільше потребує, — навчитися робити добро «професійно». Відтак, було розроблено й розпочато навчальний «Курс волонтерського досвіду й життєвих знань», зміст якого розкриває теми, найбільш цікаві волонтерам».

Зокрема під час курсу було обговорено ряд тем, серед яких; Волонтерство з дітьми, підлітками й сім’ями, Волонтерство з дорослими й літніми людьми, Волонтерство з людьми з інвалідністю, Медичне й військове волонтерство, Ековолонетрство та волонтерство у ЗМІ, Волонтерська допомога у проживанні горя тощо.

Деякі із тем уже були «прожитими» під час двох навчальних семестрів (восьми модулів) у 2020, попереду — ще один навчальний семестр у 2021.

На сьогодні активно функціонує три напрямки Академії:

І. Шукаю – дізнаюся
ІІ. Вчуся – вмію
ІІІ. Роблю – допомагаю

Учасники Академії діляться на дві вікові групи:

— волонтери 12+ (Школа підлітків-волонтерів «СОВА 12+»);
— дорослі волонтери.

Завдяки заняттям у «СОВА 12+» вдалося залучити до занять й благодійних волонтерських акцій близько 25 школярів-волонтерів з різних освітніх закладів Києва.

Відтак, у 2020 році, кількість юних та дорослих волонтерів у Благодійному фонді «Карітас-Київ» значно зросла. Але також зріс рівень їхньої мотивації та рівень спеціальних знань, умінь та навичок, необхідних для того, щоб робити добро «професійно». Таким чином, вдалося надати допомогу й підтримку більшій кількості підопічних фонду, що опинилися у складних життєвих обставинах та зробити багато корисного для громад, міста та України.

«Безмежно вітаємо й дякуємо усім спікерам та учасникам Соціально-освітньої Волонтерської Академії «СОВА»! Щедро ділимося нашою радістю з Вами! Вдячні Господу Богу за благословення для кожного, хто був частинкою цієї важливої, великої, переможної Справи!», – йдеться в повідомленні благодійного фонду «Карітас-Київ».

Прес-служба Київської архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *