Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Богослужіння різдвяного періоду з Папою Франциском

Богослужіння різдвяного періоду з Папою Франциском
Бюро папських літургійних богослужінь поширило програму прилюдних богослужінь, які Папа Франциск здійснить з нагоди різдвяних свят в умовах пандемії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У Ватикані оприлюднено інформацію про богослужіння Папи Франциска від урочистості Різдва до урочистості Богоявлення Господнього. Всі вони служитимуться в базиліці Святого Петра та з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки, з дуже обмеженою участю вірних, як і всі інші протягом цього періоду.

Беручи до уваги комендантську годину в Італії, що вимагає повернення додому до 22:00, цьогорічні Нічні Святі Меси Різдва в країні відбуватимуться трохи швидше. До цієї ситуації пристосувався і Святіший Отець, який «Месу пастирів» в четвер, 24 грудня, відслужить о 19:30. Наступного дня, 25 грудня, з базиліки, а не з лоджії, він опівдні звернеться до Риму та до світу з різдвяним посланням «Urbi et Orbi».

В останній день року, 31 грудня, о 17:00 Папа очолить Вечірню та подячну пісню «Тебе, Бога, хвалимо», а наступного дня, 1 січня, в урочистість Пресвятої Богородиці Марії та 54-й Всесвітній день миру, відслужить о 10:00 Святу Месу. О цій же 10:00 у середу 6 січня запланована Свята Меса з нагоди урочистості Богоявлення Господнього.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *