Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Папа: Кожен покликаний зробити внесок у пошану прав кожної людини

Папа: Кожен покликаний зробити внесок у пошану прав кожної людини
У День прав людини Глава Католицької Церкви закликав сміливо та рішуче дбати про дотримання фундаментальних прав всіх людей, особливо, «невидимих».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Кожен покликаний сміливо та рішуче зробити внесок у шанування фундаментальних прав кожної людини, особливо, тих “невидимих”: багатьох голодних і спраглих, нагих, хворих, чужинців і в’язнів. (Мт 25,35-36)».

Твіт із таким закликом Папа Франциск поширив у четвер, 10 грудня 2020 р., коли відзначається День прав людини, становлений Генеральною Асамблеєю ООН на згадку про те, що саме 10 грудня 1948 року була прийнята Загальна Декларація Прав Людини.

В енцикліці «Fratelli tutti» на тему соціальної дружби та загального братерства, Папа Франциск зупиняється, серед іншого, також і на тому, що людські права так і не стали «достатньо універсальними». Багато разів можна констатувати, що людські права, пошана до яких є передумово соціального та економічного розвитку країни, «не є однаковими для всіх». У світі досі існує «чимало форм несправедливості», що підтримуються редуктивним антропологічним баченням і економічною моделлю, що ґрунтується на шуканні прибутку (22). Тож, як зазначає Святіший Отець, кожен, оглянувшись навколо себе, може зробити свій внесок у те, щоб зростала пошана до фундаментальних прав, які включають право на життя і на те, щоб воно було гідним.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *