Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Папа: Кожне зусилля на користь миру – цеглина в справедливе суспільство

Папа: Кожне зусилля на користь миру – цеглина в справедливе суспільство
Дбання про мир, близькість з біженцями та вдячність організаціям, які діють в регіоні були в центрі уваги звернення Глави Католицької Церкви до учасників онлайн-конференції про гуманітарну ситуацію в Сирії, Іраку та сусідніх країнах.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Кожне зусилля, велике чи мале, на користь сприяння мирному процесові є немовби цеглиною в споруду справедливого суспільства, що відкривається на гостинність, де всі можуть знайти місце, щоб жити в мирі», – сказав Папа Франциск, промовляючи через відеопослання до учасників онлайн-конференції, організованої Дикастерією служіння цілісному людському розвиткові, що у четвер, 10 грудня 2020 р., зібрала на цифровій платформі представників понад п’ятдесяти харитативних католицьких організацій, Апостольських Нунціїв, представників місцевих єпископатів, церковних інституцій та чернечих згромаджень, що діють в Сирії, Іраку та сусідніх країнах, щоби обговорити серйозні гуманітарні проблеми в регіоні.

Зберегти християнську присутність

Подякувавши учасникам зустрічі, Глава Католицької Церкви скерував свою думку, насамперед, до тих, які були змушені залишити свої домівки, втікаючи від жахіть війни, зокрема, християн, які були змушені залишити місця, в яких «розвинулася та збагатилася їхня віра». «Потрібно зробити все для того, щоби християнська присутність на цій землі залишалася тим, чим завжди була – знаком миру, поступу, розвитку та примирення між людьми та народами», – сказав він.

Сприяти поверненню додому

Далі Папа згадав про тих біженців, які прагнуть повернутися до своєї країни. В цьому контексті він звернувся із закликом до міжнародної спільноти, аби «докладалися всі зусилля для того, щоби сприяти цьому поверненню, гарантуючи як умови безпеки, так і необхідні для цього економічні умови», назвавши «цінним» кожен жест в цьому напрямку.

Заохочення для доброчинців

Врешті, Святіший Отець поділився кількома думками про діяльність католицьких агентств, що надають гуманітарну допомогу, звертаючись зі словами підбадьорення до тих, які «за прикладом Милосердного Самарянина» допомагають біженцям і переселенцям, не роблячи різниці з огляду на віру та приналежність.

«Як я вже неодноразово казав, Церква не є громадською організацією. Наша харитативна діяльність повинна черпати натхнення з Євангелія та бути спрямованою на нього. Ця допомога повинна бути видиви знаком милосердної любові місцевої Церкви, що допомагає іншій Церкві, яка страждає», – сказав Папа, наголосивши всім тим, які «перебувають і діють на цих теренах», що вони не самі. «Вся Церква об’єднується, щоби вийти назустріч пораненій людині», – мовив він, запевнивши, що їх супроводжує його благословення.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *