Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Пішов з життя генерал-лейтенант Микола Мальков

Сьогодні внаслідок хвороби передчасно пішов з життя генерал-лейтенант Збройних Сил України, Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Микола Іванович Мальков.
Понад п’ятдесят років свого життя Микола Іванович віддав армійській службі, зробив значний внесок у розбудову і становлення Збройних Сил України.
З 2000 року Начальник залізничних військ України. Фундатор та перший Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту (2004). З ним пов’язані та асоціюються розвиток і успіхи служби останніх років.
Одним з останніх масштабних проектів Державної спеціальної служби транспорту під керівництвом Миколи Малькова стало успішне завершення будівництва табірного містечка полігону «Широкий лан». Гірко, що Микола Іванович не дожив до дня урочистого відкриття об’єкта, у який ним було вкладено стільки сил. Найкращою пам’яттю про Миколу Малькова будуть нові досягнення створеного і очолюваного ним колективу.
Міністр оборони України, керівництво та колектив Міністерства, особовий склад Державної спеціальної служби транспорту, Збройних Сил України, глибоко співчувають рідним і близьким Миколи Івановича.

Відео: Військове телебачення України
Журналісти: Олексій Чубашев, Ігор Бондаренко

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *