Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

На площі Святого Петра вже сяє різдвяна ялинка

На площі Святого Петра вже сяє різдвяна ялинка
З дотриманням заходів безпеки та з обмеженою кількістю учасників у Ватикані відбулася церемонія інавгурації цьогорічних різдвяних символів.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Ввечері, 11 грудня 2020 р., на площі Святого Петра у Ватикані відбулася церемонія засвічення святкової ілюмінації на різдвяній ялинці та інавгурація вертепу. Захід відкрив кардинал Джузеппе Бертелло, Президент Губернаторства Держави-Міста Ватикану. Виступили також і дарувальники цьогорічних символів, які прикрашатимуть площу до Неділі Хрищення Господнього, тобто, до 10 січня 2021 року.

Дещо незвичну мистецьку композицію керамічного вертепу, виготовленого в місцевості Кастеллі в центральноіталійському регіоні Абруццо представили місцевий єпископ Лоренцо Леуці та губернатор Марко Марсільйо. Віце-президент Єпископської Конференції Словенії архиєпископ Алойзій Цвікль та Міністр закордонних справ Словенії представили подарунок своєї країни для Ватикану – красуню-смереку з місцевості Кочев’є, зроблений у контексті відзначення 30-річчя незалежності.

Два традиційні символи доповнила ще одна незвичайна деталь. Під час церемонії в особливий спосіб були підсвічені постаті Святої Родини, що входять до розташованої на площі Святого Петра скульптурної композиції канадського митця Тімоті Шмальца, присвяченої мігрантам, щоби нагадати також і про те, що Дитя Ісус, разом з Марією та Йосифом, так був мігрантом, втікаючи, щоби врятувати життя.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *