30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Поблизу Верхньоторецького вночі чути переміщення важкої техніки

Ще одна болюча рана на сході України – селище Верхньоторецьке, що на Донеччині. Нині воно не таке чисельне як до війни, адже чимала кількість мешканців залишила свої домівки ще кілька років тому. Потерпав населений пункт цього року і від пожеж, спровокованих російськими окупантами.
Командир відділення на позивний «Воробєй» на фронті близько трьох років, нині обороняє позиції поблизу Верхньоторецького. Власні спостереження доводять ворог не відступає, він лише зачаївся: "Чутно дуже часто вночі таке, як колони важкої техніки йдуть, от гудить там протягом декількох годин, та так, як наскільки я знаю, у них комендантська година, то вночі цивільна техніка переміщатись не може."
Він любить вивчати історію своєї країни, зокрема, рідної Черкащини, і сумує за залізницею, на якій працював до війни. Його фронтова стежина – від Широкіного до Попасної та Золотого. «Граніт» – командир позицій, котрі розташовані на танко небезпечному напрямку, і, зважаючи на мирних мешканців, котрі живуть поруч, їх завдання вкрай відповідальне.
Наразі, ситуація на цій ділянці фронту контрольована, але, звісно, не без порушень умов перемир’я ворогом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *