Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

У Дністровському каньйону планують створити мережу гламурних кемпінгів.

На засіданні Туристичної ради Івано-Франківсьокї області розглянули проєкт створення мережі ековідповідальних кемпінгів для туристів у нацпарках на території Дністровського каньйону. Проєкт «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях» поданий на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС, повідомив голова Туристичної ради Андрій Матійчик.

Фото https://kurs.if.ua

«Нам потрібно розвивати туризм на території Дністровського каньйону, адже у природоохоронних зонах можна створити багато цікавих проєктів, зокрема – глемпінги. Власне, «глемпінг» або гламурний кемпінг – місце проживання, яке має абсолютно комфортабельні умови, не гірші, ніж у хороших якісних готелях. Це локація, яка знаходиться впритул до природи і яка не нищить природу, не передбачає зміни в ландшафті, а гармонійно вписується у природний ландшафт» –  зазначив він.

За інформацією директора «Дністровського регіонального ландшафтного парку імені Сергія Дідича» Михайла Ковтуна, ініціатора проєкту, йдеться про формування кемпінгів з екосумісних  закладів розміщення. Для цього пропонується використовувати малі архітектурні форми, а саме – так звані геодезичні куполи вітчизняного виробництва. На території глемпінгу планують розташовувати до 40 осіб: у номерах хостельного типу, класу напівлюкс  та люкс.

Фото www.facebook.com/myshko.kovtun

«Це моя давня мрія – створення еко-туристичного продукту в межах Дністровського каньйону, а саме закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілорічно. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим», – зазначив Михайло Ковтун.

За інформацією Туристичної ради Івано-Франківщини, загалом проєкт передбачає створення мережі глемпінгів у Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Уже визначені відповідні місця в національних природних парках. Зокрема, на Прикарпатті перший глемпінг пропонують розташувати у Тлумацькому районі. Для реалізації проєкту, необхідне також обласне співфінансування: по 5-6 мільйонів гривень на одну область.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *