Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

У Великобританії попереджають про алергічну реакцію на вакцину Pfizer від COVID-19 після двох підтверджених випадків

У вівторок у двох медичних працівників, які були серед перших людей, що отримали вакцину у Великобританії, виявили серйозну алергічну реакцію – анафілаксію. Це алергічна реакція, яка досягає піку протягом декількох хвилин і характеризується порушенням дихання і падінням артеріального тиску і може призвести до анафілактичного шоку і смерті. Про це повідомило Регуляторне агентство Великобританії з контролю за лікарськими засобами та медичною продукцією.

Двоє медичних працівників, у яких трапилась анафілаксія, знали про свою алергічну реакцію і мали при собі шприц-ручку з адреналіном. Зараз їхньому життю нічого не загрожує.

Також в агентстві повідомили що у ще одного медпрацівника підозрюють алергічну реакцію, але деталей наразі не розкривають.

Тож у середу Джун Рейн, виконавча директорка Регуляторного агентства Великобританії з контролю за лікарськими засобами та медичною продукцієюи (MHRA), оприлюднила на урядовому сайті пресреліз із новими вказівками.

«Будь-яка особа, яка до вакцинації в історії захворювань уже мала анафілаксію після прийняття ліків чи харчових продуктів, не повинна отримувати вакцину Pfizer / BioNTech. Другу дозу не слід давати тим, хто переніс анафілаксію після введення першої дози цієї вакцини.”

Нагадаємо, у вівторок у Британії першу клінічно дозволену вакцинацію людей, використовуючи затверджену Pfizer / BioNTech. Загалом люди повідомили про мінімальні побічні ефекти.

Також ранішу у соцмережах неодноразово заявляли про те, що вакцина може сприяти безпліддю у жінок. Незалежні медичні експерти та компанія Pfizer це заперечили і заявили, що під час клінічних випробувань не було задокументовано жодного впливу вакцину на жіночу фертильність.

Відповідно до звіту Адміністрації США з контролю за продуктами харчування та ліками (FDA) найчастіше побічними ефектами від вакцини є припухлість у місці ін’єкції, втома, головний біль, біль у м’язах, озноб, біль у суглобах, лихоманка.

Дивіться також: Вибори: Трамп оголосив про намір долучитися як окрема сторона до позову штату Техас до Верховного Суду. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *