30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

У ВМС України підбили підсумки діяльності за 2020 рік

У ВМС України підбили підсумки діяльності за 2020 рік. Для національного військового флоту, як і для всієї України загалом, цей рік був доволі непростим, але продуктивним та приніс багато результатів.
В цілому для ВМС ЗС України 2020 рік ознаменувався низкою надважливих завдань. Основні зусилля були спрямовані на виконання існуючої програми Стратегії розвитку національного військового флоту, оптимізацію системи управління, нарощення спроможностей берегового та морського компоненту, розгортання сил та засобів ВМС в акваторії та на узбережжі Чорного і Азовського морів.
Також було продовжено комплектування бойових з’єднань та окремих військових частин новими бойовими одиницями корабельно-катерного складу, сучасними зразками озброєння, було проведено доковий ремонт і модернізацію бойових кораблів, катерів та суден забезпечення, покращено соціально-побутові умови військовослужбовців ВМС – і це далеко не повний список заходів, успішно реалізованих у 2020 році.
Командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа зазначив: "В наступному році ми будемо мати ракетний дивізіон «Нептун», комплекс «Байрактар», ще сім кораблів та суден. За що ми з вами відповідаємо? За море. Не буде моря, не буде України. І все це залежить від нас."
Під час засідання було представлено зміни до зразків парадної, польової та спеціальної форми одягу для військових моряків.
Командувач національного військового флоту визначив основні напрямки та пріоритети функціонування ВМС України у 2021 році, який має стати роком нових викликів, здобутків і можливостей для українських військових моряків, а у підсумку – подякував всій флотській сім’ї та нагородив відзнаками і цінними подарунками кращих військовослужбовців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *