30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

В Конгресі США тривають напружені переговори щодо пакету допомоги економіці

Переговори щодо узгодження пакету економічних стимулів, який би отримав підтримку і Сенату США, де більшість контролюють республіканці, і Палати представників США, де більшість належить Демократичній партії, відбуваються непросто. Хоча законодавці вид обох партій наголошують на важливості такого пакету допомоги, суперечки тривають і предметом обговорення залишається як власне обсяг пакету стимуляційних заходів, так і питання захисту бізнесу від позовів, пов’язаних із пандемією.

Спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі відзначила прогрес у роботі групи, яка узгоджує положення щодо економічної допомоги країні у час пандемії.

Група, до якої входять законодавці від обох провідних американських партій і обох палат парламенту США, намагається узгодити положення пакету допомоги загальним обсягом 908 мільярдів доларів.

Лідер більшості в Сенаті США республіканець Мітч Макконнелл розкритикував демократів за затягування процесу переговорів і запропонував затвердити пакет обсягом 500 мільйонів доларів, який би включав допомогу на збереження фонду оплати праці для малих і середніх підприємств і не містив би додаткових прямих виплат американцям, або надання додаткових виплат з безробіття з федерального бюджету.

Раніше Пелосі, представниця опозиційної Демократичної партії США виступала за пакет у 2 трильйони доларів, але тепер підтримала менший пакет, сподіваючись, що після інавгурації новообраного президента США Джо Байдена, буде узгоджено новий більш масштабний пакет допомоги.

«Цей пакет не стимуляційний, а надзвичайний», – заявила Пелосі.

Від затвердження пакету залежатиме подальше надання допомоги з безробіття майже 12 мільйонам американців після закінчення цього місяця., зауважують оглядачі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *