Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Велика Британія, США, Канада, Швеція й Данія долучаться до підготовки українських моряків

В Одесі представники Командування ВМС ЗС України обговорили з представниками штабу британської тренувальної місії «Орбітал» координацію спільних заходів з підготовки особового складу й підрозділів національного військового флоту на 2021 рік із залученням іноземних інструкторів. Очікується, що цього разу до заходу долучаться Велика Британія, Канада, Данія та Швеція.
Для українського флоту пріоритетом залишається підготовка корабельно-катерного складу, підрозділів морської піхоти й оперативна підготовка штабних офіцерів. Під час зустрічі сторони обговорили організацію необхідних курсів та дати їх проведення, надано відповідні рекомендації через штаб тренувальної місії ЗС Великої Британії «Орбітал», який цього разу взяв на себе функції координації та забезпечення запропонованих заходів для ВМС ЗС України від держав-партнерів.
За словами представниці командування підготовки Командування ВМС ЗС України Оксани Сторожук, у 2021 році для особового складу Флотилії та Морського командування ВМС ЗС України заплановано провести курси з підготовки вахтових офіцерів, питань висвітлення надводної обстановки, логістичного й оперативного планування, а також очікується менторська допомога з питань боротьби за живучість корабля.
— Для морської піхоти сплановано курси з підготовки снайперів, контрснайперської боротьби, амфібійних операцій і практичних дій в урбанізованій місцевості й в умовах поганої видимості. Крім того, очікується, що будуть курси підготовки для морської авіації та інструкторів Водолазної школи, — розповіла Оксана Сторожук.
Планується, що значну увагу приділятимуть підготовці інструкторів ВМС. Головна мета – підвищення бойових та оперативних спроможностей національного флоту.
В рамках візиту британські партнери оглянули інфраструктуру частин та підрозділів ВМС ЗС України, особовий склад яких залучений до проведення заходів в рамках операції «Орбітал».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *