30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

До Дня Сухопутних військ в ОК «Південь» провели шикування та вшанували пам’ять загиблих

Вони першими приймають бій і стримують навалу ворога – військовослужбовці Сухопутних військ ЗС України – 12 грудня отримують вітання з нагоди професійного свята. Урочисті шикування цього дня відбулися у всіх частинах і підрозділах Сухопутних військ, слова вдячності на свою адресу приймав і особовий склад Оперативного командування «Південь».
Командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк: "Сухопутні війська – це головна складова та основа могутності нашої держави. Завдяки відданості і високому рівню професіоналізму, усвідомлення кожним військовослужбовцем військового обов’язку, ми дотепер гідно тримаємо оборону нашої держави та переконані у своїй перемозі. Щиро дякую всім за вірність Україні та українському народу, за професійну майстерність, високу відповідальність, сумлінність та наполегливу працю в процесі виконання завдань за призначенням. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та вагомих звершень у ратній праці в ім’я зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини. Ми зберегли державу, насамперед, завдяки жертовним подвигам наших захисників, котрих, на жаль, вже ніколи не дочекаємося з війни. Саме вони першими вступили у бій з російсько-терористичними військами та першими зазнали бойових втрат. У цій неоголошеній війні сухопутні війська втратили близько двох тисяч воїнів, кращих синів України. І серед полеглих героїв 289 військовослужбовців військ ОК «Південь». Вічна пам'ять і слава всім тим, хто віддав своє життя за краще майбутнє нашої Батьківщини."
Присутні вшанували загиблих побратимів хвилиною мовчання.
З нагоди Дня Сухопутних військ низку військовослужбовців оперативного командування було нагороджено почесними грамотами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *