Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Тренування мінометників

Мінометники підрозділів, що задіяні в ООС, наразі перебувають поза лінією відведення, але наполегливо продовжують відточувати відповідні навички, що сприятиме у разі необхідності, виконати бойове завдання за будь-яких умов.
Вогнева міць батальйону – мінометна батарея – гартує свої навички щодня, бо готовими до активних дій треба бути постійно.
Командир мінометної батареї за позивним "Дюна" розповів, що його підрозділ зараз знаходиться в районі відведення: " Наш калібр – 120 мм заборонений у використанні. Ми кожного дня тренуємося і в будь-який момент готові виїхати на позицію, відпрацювати по цілі, завдати ураження по противнику."
Максимальна дальність міномета, яким озброєний підрозділ, біля 7 км. Аби успішно виконати поставлене бойове завдання, необхідно діяти якомога швидше і бути максимально точними у розрахунках. Допомагають у цьому новітні технічні засоби – планшети та безпілотники, котрі військовослужбовці добре опанували. А вдосконалює особовий склад свої вміння та навички, проводячи подібні тренування, щодня.
Аби стати артилеристом, зокрема мінометником, необхідно мати фізичну силу, блискавичну реакцію та дружити з математикою, – кажуть військовослужбовці, що і підтверджують щоденними тренуваннями.
Постійний й різноманітний процес тренувань мінометників дозволить за отримання будь-якого наказу успішно виконати поставлене завдання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *