Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Папа: Піддаймося притягальній ніжності Дитятка Ісуса

Папа: Піддаймося притягальній ніжності Дитятка Ісуса
Як і щороку, в третю неділю Адвенту Єпископ Риму поблагословив статуетки Дитятка Ісуса, які наймолодші вірні Римської дієцезії покладуть до домашніх вертепів.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Вихованці римських ораторіїв щороку в третю неділю Адвенту приходять на площу Святого Петра, щоби помолитися разом з Папою, який після молитви «Ангел Господній» благословляє статуетки Дитятка Ісуса, призначені для домашніх вертепів. Але через обмеження, пов’язані з пандемією, в неділю, 13 грудня 2020 р., на зустріч з Папою прибула лише невелика група дітей разом зі своїми вихователями, представляючи ровесників, які єдналися з ними, слідкуючи за трансляцією з Ватикану.

Саме до них Святіший Отець скерував свої окремі вітання. «Цього року вас мало через пандемію, але я знаю, що багато дітей і підлітків зібралися в ораторіях і вдома та слідкують за нами через засоби комунікації. Кожному з вас передаю вітання та благословсляю статуетки Ісуса, що будуть покладені до вертепу, символу надії та радості», – сказав він, запросивши присутніх до зосередження та уділивши благословення.

«Коли молитиметеся вдома перед вертепом разом з вашими родичами, дозвольте, аби вас привабила до себе ніжність Ісуса Дитятка, Який народився убогим і тендітним серед нас, аби дати нам Свою любов», – заохотив Папа, закликавши не забувати про радість, адже «християнин є радісним у серці, також і під час випробувань».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *