Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Словаччини

Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Словаччини
Переговори в Державному Секретаріаті стали нагодою обмінятися думками про деякі теми спільного зацікавлення, між якими наслідки пандемії, міграція та майбутнє Європи.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У понеділок, 14 грудня 2020 р. Папа Франциск прийняв Президента Словацької Республіки Зузану Чапутову, яка опісля також зустрілася з архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером, Секретарем, відповідальним за стосунки з державами.

В комюніке за підсумками зустрічі стверджується, що під час переговорів у Державному Секретаріаті сторони висловили задоволення добрим станом двосторонніх стосунків, висловивши сподівання на їхнє подальше змінення в сфері освіти, та роллю, яку Церква відіграє в житті суспільства. Далі обговорено деякі теми обопільного зацікавлення, як от наслідки пандемії Covid-19, соціальна справедливість і збереження довкілля. Врешті, співрозмовники зупинилися на деяких темах регіонального та міжнародного характеру, таких як безпека, міграція, багатосторонні зусилля з метою запобігання конфліктам, зосередивши особливу увагу на теперішності та майбутньому Європи.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *