Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Підтримка з Ватикану для Міжнародного фонду сільгоспрозвитку

Підтримка з Ватикану для Міжнародного фонду сільгоспрозвитку
Замітка на сторінках ватиканського часопису «L’Osservatore Romano» інформує про внесок Святого Престолу на підтримку чергових ініціатив IFAD.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Безпрецедентне». Такими словами Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку, фінустанови ООН, що мобілізує фінансові ресурси, призначені для зростання виробництва продовольства й покращення якості харчування в країнах, які розвиваються, охарактеризувала фінансування, яке зобов’язався надати Святий Престол на підтримку його ініціатив.

У повідомленні на сайті фонду наведені слова з листа, отриманого від кардинала П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Святого Престолу, який підкреслює: «Не маємо права мовчати перед обличчям настільки великого страждання. Сьогодні більше, ніж будь-коли, міжнародна спільнота повинна об’єднати зусилля для приготування та будування майбутнього, яке буде сталим, інклюзивнім і справедливим до всіх. Саме це ми повинні зробити, і це доступне нам: допомогти найбіднішим і найуразливішим народам нашого світу».

Оголошення про внесок Святого Престолу надійшло минулого тижня в рамках нового процесу збору коштів для фонду з боку країн-членів. Щодо цього очільник установи Жільбер Унґбо наголосив на важливості «трудися разом над перетворенням наших продовольчих систем і підвищенням процвітання й добробуту найуразливішого сільського населення світу».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *