30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

У новому році кооператив «Андрей», що діє з ініціативи ректора МДЦ «Зарваниця», розширить свою діяльність

13 грудня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася зустріч членів сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Андрей». В часі зборів учасники підбили підсумки діяльності року, який минає, та обговорили плани на майбутнє.

Розглядалося питання підвищення якості продукції, забезпечення кормами корів та покращення пасовищ, що сприятиме поліпшенню умов праці. На зустрічі ректор Марійського духовного центру, ініціатор та натхненник створення СОК «Андрей» о. м. Володимир Фірман та голова кооперативу п. Володимир Вітів запропонували учасникам спілки розширити діяльність, а саме вирощувати новий сорт картоплі та зайнятись птахівництвом.

Збори завершилися приємними подарунками, адже за доброю традицією напередодні дня Святого Миколая усі члени кооперативу отримують святкові гостинці.

«У час пандемії та карантинних обмежень діяльність сільськогосподарських об’єднань та спілок не втрачає своєї актуальності. Навпаки цей вид праці стає популярнішим, дає змогу розвиватись небайдужим людям», – переконані у кооперативі «Андрей».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *