30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

В Херсоні провели курс із медіаосвіти для парафій Одеського екзархату

12 грудня в Херсоні, у монастирі святого Володимира Великого, ЧСВВ, відбувся курс із медіаосвіти «Парафія комунікує: від громади до світу. Знати. Думати. Діяти». У навчанні взяли участь духовенство і миряни Одеського екзархату, які є відповідальними за комунікацію при парафіях.

Навчальна зустріч розпочалася із Молебню до Богородиці у храмі св. Володимира Великого, який очолив о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ. Опісля представники парафій знайомились з інструментами та способами ефективної комунікації церковних спільнот.

Спікерами курсу були о. Тарас Жеплінський, керівник Інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ, та Микола Мудрик, голова Пресслужби Одеського екзархату УГКЦ. Даний курс відбувається за особливої підтримки правлячого екзарха Одеського владики Михаїла Бубнія. 

Варто зазначити, що навчальна програма «Парафія комунікує: від громади до світу. Знати. Думати. Діяти» спеціально розроблена під потреби парафій УГКЦ, а в даному випадку також адаптована під контекст парафій на Півдні України.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *