Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Завод «Мікроприлад» у Львові перебудують у торгово-офісний центр.

Виконавчий комітет Львова дозволив будівельній компанії «Нове місто» перебудувати будівлю колишнього заводу «Мікроприлад» на вул. П. Ніщинського, 35, і облаштувати там офісні і торгівельні приміщення та заклади харчування. Відповідні містобудівні умови і обмеження члени виконкому погодили у п’ятницю, 11 грудня.

Фото http://tvoemisto.tv

Компанія «Нове місто» отримала  дозвіл на проєктування реконструкції корпусу №5 та надбудови 9го поверху у головній будівлі корпусу. При цьому будівлі, відпровідно до містобудівної документації, не мають перевищити 40 метрів. У ході реконструкції приміщення пристосують під офісні, торгівельні приміщення та заклади харчування у технопарку «Личаків». Загальна площа майбутнього офісного центру має скласти 22,6 тис. м².

Фото http://tvoemisto.tv

За даними платформи YouControl, ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто» зареєстрована на вулиці Валовій,29. Директором та співвласником фірми є Павло Власюк. Частка також належить закритому інвестиційному фонду «Скриня» ТзОВ «Компанія управління активами «Приват капітал» та Ірині Добощак.

Фото http://tvoemisto.tv

Завод «Мікроприлад» випускав електровимірювальні прилади, прилади автоматики, обчислювальну техніку, а також світлотехніку для автомобілів ЗАЗ. Корпус на вул. Ніщинського, 35 збудували протягом 1985-1988 років за проектом Богдана Гнідця. Завод працював до 2006 року, після зупинки виробництва частину його корпусів продали, а частину віддали в оренду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *