Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

P&P Quintet львівського Гарнізонного храму запрошує на вечір духовного співу з нагоди п’ятиріччя заснування колективу

Про це на своїй фб-сторінці повідомив настоятель Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла, о. Тарас Михальчук. Вечір духовного співу від P&P Quintet матиме назву «В тиші» і відбудеться 24 грудня о 19:30 у львівському Гарнізонному храмі свв. апостолів Петра і Павла.

Переглянути вечір духовної музики можна буде і на фб-сторінці Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла.

«Перш за все, для нас важливо підбити певні підсумки і відзначити особливий час для нашого квінтету Гарнізонного храму. Адже у цей час минає рівно п’ять років, відколи вони дебютували у нас у храмі із молитовним співом, а саме супроводом Вечірньої напередодні свята св. Миколая. І для нас цей концерт — це, перш за все, можливість подякувати Богові за те, що п’ять років ми є разом із квінтетом.  Через інтригу я не можу відкривати все, що буде відбуватися цього вечора, але вже неозброєним оком помітно, що тим, хто буде присутнім онлайн, чи наживо, ця подія запам’ятається на все життя», – розповів отець Тарас Михальчук.

Керівник і баритон акапельного квінтету Василь Гнипюк трохи привідкрив завісу репертуару концерту: «Подія називається «У тиші», бо це найкраще характеризує задум концерту і взагалі нашу музику. Колядувати ми не будемо, пролунає лише дві колядки. Загалом це буде музика для душі».

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *