Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

У Верхньому Синьовидному відбулася мистецька програма «Покликаний…», присвячена праведному митрополиту Андрею

13 грудня 2020 року в храмі Собору святого Івана Хрестителя смт.Верхнє Синьовидне відбулася лекція та мистецька програма “Покликаний… Посвята у 155-ті роковини праведному Андрею Шептицькому”.

Урочистий захід розпочався зі слова-лекції про митрополита Андрея, яке виголосив Михайло Перун, доцент кафедри богослов’я УКУ, директор Фундації «Андрей». В основу слова доповідач взяв душпастирське служіння, а також підкреслив особливу роль праведного Андрея Шептицького у розбудові Національного музею у Львові, екологічних проектів та лісового господарства, організації «Пласт», Шпиталю Народної лічниці, підтримку важливих ініціатив для Церкви та українського народу.

Про основні біографічні штрихи життя та служіння митрополита Андрея Шептицького промовила ведуча, заслужена працівниця культури України Марія Христинич, що майстерно перепліталися з музичним супроводом у професійному виконанні солістів, хору та камерного оркестру лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під батутою Сергія Якобчука.

У програмі взяли участь о. Роман Качала, декан Тухольківський Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ,  місцева влада, інтелігенція, жителі смт. Вернє Синьовидне, парафіяни Собору св.Івана Хрестителя.

Після завершення Мистецької програми подячне слово від місцевої влади виголосив пан Микола Романишин, голова Сколівської ОТГ та о.Володимир Карлик, настоятель парафії Собору св.Івана Хресителя, склавши подяку виконавцям: Заслуженій академічній капелі України «Трембіта» та Фундації «Андрей» за організацію заходу, а також меценатам, усім присутнім за вшанування праведного митрополита Андрея Шептицького.

Повідомив о. Володимир Карлик

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *