Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа ввів новопризначених кардиналів до різних відомств Римської Курії

Папа ввів новопризначених кардиналів до різних відомств Римської Курії
Покликані бути найближчими співробітниками Єпископа Риму в турботі про вселенську Церкву, ієрархи братимуть участь у прийнятті важливих рішень у конгрегаціях, папських радах і комісіях Римської Курії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як відомо, в останню суботу листопада Папа Франциск провів прилюдну консисторію, під час якої ввів до Колегії Кардиналів тринадцятьох достойників, дев’ятеро з яких ще не закінчили 80-го року життя, тож мають не лише право брати участь у конклаві, але й обов’язок безпосередньо допомагати в управлінні Церквою через внесок у діяльність Римської Курії. В середу, 16 грудня 2020 р., у Ватикані повідомлено про призначення їх членами різних відомств, завданням яких, зокрема, є брати участь у пленарних асамблеях цих установ.

Отож, кардинал Марчелло Семераро, Префект Конгрегації в справах визнання святих, став членом Конгрегації Східних Церков і Дикастерії в справах комунікації. Склад Конгрегації в справах єпископів поповнив кардинал Авґусто Паоло Лоюдіче, Архиєпископ Сієни-Колле-ді-Вал-д’Елса-Монтальчіно. Руандійський кардинал Антуан Камбанда, архиєпископ Кіґалі, ввійшов до Конгрегації євангелізації народів.

Двома новими членами збагатилася Конгрегація в справах духовенства, яку поповнять два ієрархи з Азії: Архиєпископ Капіса на Філіппінах Хосе Адвінкула та Апостольський Вікарій Брунею Корнеліус Сім. Колишній настоятель францисканського монастиря в Ассізі кардинал Мауро Ґамбетті став членом Конгрегації Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя.

Вашингтонський Архиєпископ кардинал Вілтон Ґреґорі став членом Дикастерії в справах сім’ї, мирян і життя, а Генеральний Секретар Синоду Єпископів мальтійський кардинал Маріо Ґрек увійшов до складу Папської Ради сприяння єдності між християнами. Врешті, архиєпископ чилійської столиці кардинал Селестіно Аос Брасо поповнив Папську Комісію в справах Латинської Америки.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *