Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Прем’єра другого сезону серіалу «Крутий заміс»

«Крутий заміс» – це документальний серіал, присвяченй українським ветеранам, які після повернення з фронту відкрили свій власний бізнес. Днями в Одеському Veteran Hub відбулася прем’єра другого сезону, а вже за кілька днів нові серії можна буде побачити і на центральних телевізійних каналах.
Жодних рамок і жодної цензури: тільки невимушені розмови, секрети успіху, кумедні байки та роздуми про найважливіше. Перший сезон «Крутого замісу» від студії DocNoteFilms викликав фурор в українських глядачів – яка вона, війна з перших уст і як наші захисники пристосовуються до цивільного життя після жахіття на передовій. І ось вона – прем’єра наступного сезону.
Ідея про створення серіалу виникла ще в 2017 році. Коли ветерани почали повертатися додому і організовувати свої власні справи. В Одесі у вже відомій «Ветерано-піца» відзняли пілот, з одного дублю, за одну ніч. Міністерство культури таку ідею підтримало: перші вісім серій розповідали про долю ветеранів Києва. А ось другий сезон – це вже мандрівки Україною: 10 серій в 10 містах.
Кожна серія проекту – це гостини до одного з ветеранських бізнесів, і головний герой – його власник. Оскільки серіал документальний, творці не втручаються в те, що відбувається перед камерою, та не впливають на хід бесіди.
Перша серія другого сезону про ферму Ліхтенфельд в Одеській області. Її засновник – Олександр Доброжанський. Зйомки відбувалися влітку. За столом сам Олександр та два гостя – всі вони захищали Україну на Сході, коли російський окупант позарився на наші землі.
Презентація відбулася в рамках допрем’єрного туру по 7 містах України. Мешканці Сум, Одеси, Вінниці, Надвірної, Львова, Луцька та Рівного першими в країні подивляться серії нового сезону.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *