30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

«Церква – це ми – всі охрещені», – владика Діонісій на завершення Екзархального Собору

15 листопада 2020 року провели другу сесію Екзархального Собору в Італії на тему: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ у посткоронавірусному світі». Розпочався захід спільною молитвою до Чудотворної ікони Жировицької Матері Божої в Римі, яку провів о. Тарас Остафіїв, парох Катедрального храму Святих Сергія і Вакха та делегат собору.

Після молитви розпочалося представлення та обговорення пропозицій від регіональних груп по темах собору.

У ході обговорення були сформульовані та проголосовані пропозиції та прийняті резолюції на Патріарший Собор, який відбудеться 2021року в Україні.

У завершальному слові до учасників собору Діонісій наголосив, що «Церква – це ми – всі охрещені. Разом – ми християни; Разом – ми Церква, а наш найбільший закон: «Щоб ми любили Бога та один одного, як Господь нас полюбив. На провід Церкви, Господь настановив апостолів і священників, дияконів через покладення рук.

Всі члени Церкви  покликані почувати  себе активними, працівниками цього Божого винограднику, будівничими Екзархату. Екзархат – це Божа нива, Божа, а не наша власність. Ми – слуги, працівники.

Екзархат – це братня співпраця всіх: Єпископа Екзарха, священників і вірних. Екзархат – це наша велика сім’я, це – наша помісна Церква в Італії, – це сопричастя євангельського способу життя, жертовної любові, милосердя, доброти, солідарності, світла, одності, діючи завжди в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа».

Делегати Екзархального Собору обрали делегатів на Патріарший собор: від духовенства, монашества, мирян, і молоді.

Завершився Собор Спільним Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Повідомила с. Боніфатія Дяків

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *