30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Соціальні медіа у службі збереження спільного дому

Плекання екологічної свідомості через соціальні медіа – головна тема четвертої квартальної зустрічі єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології.

Як поширювати Божу правду про відповідальність за створений Богом світ і шляхи її реалізації в повсякденному житті далеко поза стінами церковних будівель, без огляду на конфесійну приналежність, а також вікову чи професійну категорію? Відповіді на ці та інші важливі питання єпархіальні та екзархальні референти Бюро УГКЦ з питань намагалися знайти разом із тренером Марією Тищенко, менеджеркою з комунікацій Львівської освітньої фундації, в рамках семінару на тему: «Комунікація в соціальних мережах», передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Семінар відбувся в рамках четвертої квартальної зустрічі єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології, на порядку денному якої стояли також питання підсумків церковного служіння УГКЦ задля збереження нашого спільного дому – природи у поточному році, а також планування подальшої діяльності в контексті екологічних постанов 84-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства.

Очікується, що одним з плодів зустрічі стане створення єпархіальних та екзархальних сторінок Бюро УГКЦ з питань екології у соцмережах задля поширення екологіно релевантної інформації і плекання культури відповідальності за наш спільний дім у медіапросторі на регіональних рівнях.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *