Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Єпархіальний Собор Сокальсько-Жовківської єпархії на тему: “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ” провели онлайн

У середу, 16 грудня 2020 року, в онлайн форматі відбувся Єпархіальний Собор Сокальсько-Жовківської єпархії “Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ”.

Відкриття Собору розпочалося спільною молитвою у храмі св. свщмч. Йосафата у м. Жовква, після якої із привітальним словом звернувся Правлячий Архиєрей Владика Михаїл (Колтун): "Відповідальність за Церкву лежить на кожному з нас. Нашим завданням є засвоїти Церкву у своєму житті і зрозуміти її значення. Кожна людина є членом Христової Церкви, завданням якої є супроводжувати та допомагати. У спільноті ми молимося одні за одних, щоб у своїх дарах відкритися і ними послужити ближнім".

Із підсумком процесу підготування та проведення Собору Сокальсько-Жовківської єпархії виступив Владика Петро (Лоза): "За час пандемії ми зустрілися із багатьма труднощами, які в певній мірі стали для нас викликами. Ми могли розважити над запитанням "Хто ми є?", яка наша якість, як людини. Цей виклик є доброю нагодою побачити себе у правді. Нехай Господь дає нам сили, щоб ця спільна справа для цілої Церкви була корисною. Церква є там, де "Я" і там де "Я", там має бути моя Церква".

Відтак, делегати Сесії Єпархіального Собору, зібрані в онлайн форматі, внаслідок проведеної кропітливої аналітично-синтетичної роботи, прийняли і затвердили остаточний текст резолюції Єпархіального Собору Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ, яку виголосив о. Володимир Коткевич.

Прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *