30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Папа: Страждаючий ближній – це живий вертеп

Папа: Страждаючий ближній – це живий вертеп
Святіший Отець заохотив паломників відвідати виставку вертепів, розміщену біля площі Святого Петра, нагадавши, водночас, про те, що Христа зустрічаємо в потребуючому ближньому.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Вертепи є катехизацією віри», – сказав Папа Франциск, звернувши увагу вірним, які в неділю перед Різдвом прибули опівдні на площу Святого Петра, на розташовану під колонадою виставку «100 Вертепів», запрошуючи відвідати її, щоби «побачити, як люди стараються за допомогою мистецтва показати народження Ісуса». «Вертепи, які під колонадою, є великою катехизою про нашу віру», – додав він.

Вітаючи учасників недільної молитви, Папа побажав, аби Різдво, «яке вже близько», стало для кожного «нагодою для внутрішнього оновлення, молитви, навернення, поступу у вірі та братерстві між нами». «Оглянімось навколо, скеруймо погляд до тих, які в злиднях: ближній, який страждає, де б він не перебував, це наш ближній. Це Ісус, покладений у яслах: той, хто страждає, уособлює Ісуса. Роздумаймо трохи над цим. А Різдво нехай буде близькістю до Ісуса в цьому братові чи в цій сестрі. Саме там, у потребуючому ближньому, є вертеп, до якого ми повинні поспішати зі солідарністю. Це живий вертеп, у якому дійсно зустрінемо Відкупителя»,  – сказав Святіший Отець.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *