Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Медсестра про мужність діяти і довіряти в час пандемії

Медсестра про мужність діяти і довіряти в час пандемії
«Не бійся!» – цей біблійний вислів, яким Бог звертається до Своїх дітей, найбільше запам’ятався пані Галині Олійник, що працює медсестрою, з реколекцій, в яких вона нещодавно взяла участь. «Не боятися», за її словами, означає, з одного боку, діяти, а з іншого – вірити у Божу любов до нас і надіятися на Його допомогу.

Світлана Духович – Ватикан

Від початку пандемії Папа Франциск неодноразово висловлював вдячність лікарям, медсестрам і медбратам, яких він називає «невизнаними героями нашого часу». Він присвятив їм окремі Святі Меси, які служив у прямому ефірі під час суворого карантину, про них він постійно згадує у своїх закликах з нагоди загальних аудієнцій та недільної молитви з вірними. Служіння медперсоналу в цей період вимагає не тільки професійності але й таких загальнолюдських якостей, як терпеливість, мужність, наполегливість, співчутливість. Окрім того, вони мусять рахуватися з небезпекою фізичного, психологічного і духовного виснаження. Про свій досвід такого служіння в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News поділилася медсестра Львівської міської дитячої лікарні Галина Олійник.

Пані Галина розповіла, насамперед, про те, що для неї, як медсестри, є найважчим в цей період:

Що можуть робити медики, аби відновлювати сили і знову повертатися до пацієнтів і вселяти їм надію? Пані Галина Олійник розповідає про те, що допомагає їй:

«Чи Вам не страшно?». Відповідаючи на це запитання, медсестра розповідає також про непросту ситуацію у сфері охорони здоров’я в Україні:

Нещодавно пані Галина взяла участь в реколекціях, які УГКЦ організувала для медичного персоналу в містечку Яремче. Наша співрозмовниця ділиться своїми враженнями про ці дні:

Як і кожна криза, пандемія спонукає нас більше піклуватися про своїх ближніх, а також зупинитися і замислитися над своїми стосунками з Богом. Про це йде мова в наступних роздумах пані Галини:

Вислів «не боятися» часто звучить з уст співрозмовниці. Вона радить також не боятися, коли з’являється підозра зараження і перші симптоми Covid-19, не потрібно піддаватися страхові, а звертатися по допомогу до лікарів:

На завершення пані Галина Олійник висловила свої побажання всім медичним працівникам:

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *