30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

США висунули звинувачення у виготовленні бомби, через 32 роки після вибуху літака

Міністерство юстиції США звинуватило громадянина Лівії у виготовленні бомби, яка вибухнула під час рейсу пасажирського літака в небі над Шотландією рівно 32 роки тому в 1988 році.

Про висунення звинувачень в понеділок заявив міністр юстиції США Вільям Барр. Він назвав напад другим за смертоносністю терористичним нападом проти американців після 9/11.

«Наше послання іншим терористам у світі – вам не досягти успіху – якщо ви нападаєте на американців, де б ви не були, скільки б часу не знадобилось, вас переслідуватимуть і на краю землі, щоб здійснити правосуддя», – наголосив посадовець.

Колишнього лівійського розвідника Масуда Хеїр аль-Марімі було звинувачено у руйнуванні літака Pan Am, що призвело до загибелі 270 осіб, включаючи 190 американців. Масуда було затримано владою Лівії і Барр висловив сподівання, що Лівія дозволить перевезення підозрюваного для суду у США.

Після вибуху, правоохоронці Шотландії та США провели спільне розслідування і в листопаді 1991 року було висунуто звинувачення проти лівійських розвідників Меграхі та Фімаха за їхню роль у нападі, повідомили у Міністерстві.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *